Trutnovští Caníci

Novinky - 2009

Fotoalbum - Namrzlá procházka

Přes noc trochu umrzlo a tak jsem s holkama vyrazila na krátkou procházku po louce. Na zpáteční cestě jsme potkaly souseda Lapička, který si trochu zatančil a proběhl se s Dárlý a pěkně vyvětraní jsme vyrazili všichni domů.

Fotoalbum - I pejsci mají rádi Vánoce...

I holky dostaly od Ježíška pár dárečků. Dárlý už je zkušená rozbalovačka a Bree za ní rozhodně nezůstala pozadu :-) S hračkama bylo potřeba si pořádně pohrát, většinu řádně oslintat, popřípadě zničit a nakonec si odpočinou u tatíka na gauči.


Naše zážitky - PF 2010

Z celého srdce přeji příjemné prožití svátků vánočních a úspěšné vkročení do nadcházejícího roku 2010.

Fotoalbum - První víkend máme za sebou

V pátek 11.12.2009 konečně nastal ten den, kdy jsem si jela pro Bree. Naložila jsem do auta tatíka, Dárlý a kolem třetí hodiny odpoledne jsme vyrazili směr Sezemice.

Fotoalbum - Předvánoční procházka webu ML

"Tak tohle byla megakace" :-))) Tradiční předvánoční procházka webu Můj labrador shodou okolností pořádáná na Mikuláše se uskutečnila v nádherné lokalitě Voděradských bučin.

Fotoalbum - Ještě spolu...

Zítra bude štěňátkům z CHS Red Witch už 8 týdnů. Od pátku 4.12.09 se začnou rozjíždět do svých nových domovů. Přeji všem sourozencům Bree to správné nakročení do dalšího života, hodně štěstíčka a zdravíčka, ty nejhodnější pánečky a co nejvíce báječných psích zážitků :-)

Fotoalbum - Černá hora

Dnes byl jeden z posledních dní, kdy jsme se mohly vydat se Zuzkou na Černou horu. Za pár dní si už přivezu domů Bree a na delší procházky můžeme na chvíli zapomenout! A hlavně nám taky přálo počasí!!!!

Fotoalbum - První setkání

Cestou z procházky kolem Slatiňan jsem se stavila v Sezemicích u Marcely za jejimi caníky. Přiznám se bez mučení, že jsem chtěla opět vidět a hlavně pomuchlat Bree.
Bree - mrk

Fotoalbum - Štěňátka z CHS Red Witch

Už po druhé jsem se zajela podívat na náš nový přírůstek Bree Miracle Red Witch. Naší "smečku" rozšíří 11.12.2009.

Fotoalbum - Na Troskách i pod Troskami

Rosničky povídaly, že bude pěkné počasí (teda že prý vyleze oskárek, jinak žádný velký vedra, co by taky člověk chtěl 31.10. :-)). A tak jsme ráno vyrazili s Dárlý, Lenkou a Rosem si zavýletit na Trosky.

Fotoalbum - Lesní řádění

Ukázalo se dnes sluníčko a protože se mi vrátil z opravny foťáček, musela jsem ho vyzkoušet. Vyrazili jsme proto s Dárlý, Lenkou a Rosem do lesa. Chlupáči se baječně proběhli, přemístili pár klacíků a šišek...

Fotoalbum - Horská procházka

Tak ten týden trávili svoji dovču v Horním Maršově psí holky Glorie a Molly a jejich páníčci Ájinka s Jardou a další kamarádi.

Fotoalbum - Mikulov

Starobylé jihomoravské město Mikulov leží cca 50 km jižně od Brna u česko-rakouské hranice. Město se nachází v překrásné oblasti, kde se snoubí přírodní krásy s historickými památkami světového významu. Atmosféru dotváří skvělé víno a pohostinnost místních obyvatel.

Fotoalbum - Létající dravci

ZprávaPři návštěvě Lednicko-valtického areálu by si nikdo neměl nechat ujít ukázky létajících dravců společnosti Zayferus.

Fotoalbum - Novomlýnské nádrže a okolí

Vodní dílo Nové Mlýny bylo vybudováno v letech 1975 - 1988 v oblasti soutoku řek Dyje, Jihlavy a Svratky na ploše 3 226 ha.

Fotoalbum - Zlatá cesta - Bystřice

Tato procházka je první z naučných stezek Zlaté cesty kterou Vás budeme s Dárlý postupně seznamovat.

Fotoalbum - Trénink obedience v Trutnově

Pod taktovkou Hanky Grundmannové a Lady Richterové proběhl v neděli 23.8.09 na našem cvičáku trénink obedience.

Fotoalbum - Jestřabí v Krkonoších

Poslední dva dny jsem strávili s tatíkem a Dárlý na chaloupce v krásné vísce Jestřabí v Krkonoších, kde prožíval svou dovolenou můj bratr s rodinou...

Naše zážitky - Když se smůla lepí na koleno

Není to tak dlouho co jsem psala článeček „I pejsci bývají nemocní...“ se závěrečnou větou: „Doufám, že do tohoto článku již nebudu muset zasahovat – snad si Dárlý své zdravotní problémy vybrala až do dna!!!“ - no, zasahovat nebudu, bohužel musím napsat nový :-(
Kolonáda

Fotoalbum - Luhačovice

Dárlý jsem odvezla tatíkovi a jela si užít víkend z 12, 13, 14. června 2009 do Luhačovic. Pro mě a pár mých spolužaček je to již každoroční tradice. Zavzpomínáme na dobu, kdy jsme tu študovaly, projdeme obchůdky, obejdeme známá místa...

Fotoalbum - Setkání na Dubině

Vydaly jsme se s Dárlý na Dubinu, na chatu Jarušky a Aríska. Společně s náma dorazili i naši kamarádi z Pardubic - Evča, Lukáš a jejich báječná psí smečka - Maxík, Laruška a miminko Bocíšek. :-))

Naše zážitky - Páté narozeniny

1. červen - Mezinárodní den dětí - a Dárlý slaví taky, už páté narozeniny.

Fotoalbum - Návštěva cvičáku

Konečně se po pár dnech udělalo celkem pěkně a protože jsme s Dárlý už více jak tři týdny kvůli jejímu kolýnku zavřené doma, zajely jsme načerpat trochu čerstvého vzduchu a přátelské atmosféry na cvičák.

Fotoalbum - Cestou k Braunovu Betlému

Tak tentokrát jsme se s Dárlý vydaly do Žirče u Dvora Králové nad Labem. Přidala se k nám Markéta a její výmarský ohař Roky a v Žirči jsme vyzvedli Katku s malým Tadeáškem a bladhaundkou Agátou....

Fotoalbum - Když si caník hraje

Dnes jsme se byly s Dárlý podívat ve Dvoře Králové nad Labem na závodech v Obedienci a Dárlý si tam krásně vyhrála se 7 měsíční fenkou plemene belgický ovčák Tervueren.

Fotoalbum - Dámská jízda na Pomezkách

Tak dámská jízda to byla dokonale, sestava byla ta lidská Hanka, Danča a já a ta psí Berryška, Borka, Bessy, Medy a Dárlý.

Fotoalbum - Strážné - jízda se psím spřežením

Nahlásila se mi kamarádka Míša z Brna, že vyhrála v tombole jízdu se psím spřežením a že by si ji ráda vybrala a páč to mám kousek od místa vyjížďky, spojí příjemné s užitečným a přijede mě navštívit….


jéééé dáš mi blíznout??

Fotoalbum - Ostrava - léto 2008

Už třetí rok po sobě jsme s Dárlý přepadly moji spolužačku Martinu a její rodinu v Ostravě a opět nám tam bylo moooc príma – děkujem a zase někdy…


Fotoalbum - Sraz webu Můj-labrador.cz

V červnu roku 2008 jsme se společně s Dárlý zúčastnily srazu webu Můj-labrador.cz. Sraz se konal v Prudké od 6. do 8. června. Počasí nám přálo, poznali jsme spoustu přátel a nyní vám přinášíme prostřednictvím fotek náhled na celý sraz.


Djamaraia Cacobes

Naše zážitky - Bylo nás deset...

Bylo deset malých štěňátek, která se narodila mamince Andromedě dne 1.6.2004 v chovatelské stanici Cacobes.


Naše zážitky - I pejsci bývají nemocní...

Když jsem si přivezla Dárlýnku domů, ani ve snu mě nenapadlo, jak brzy nás čekají zdravotní problémy, které budou mít následky celý její život.


Naše zážitky - První výstava

Tak jsme 24. dubna 2005 zbalili svých pět švestek a vydali se na Mezinárodní výstavu psů všech plemen do Českých Budějovic zjistit, jak je ta moje "Dárlý" nejkrásnější.


Naše zážitky - Výlet do Adršpachu

Jednoho celkem pěkného květnového dne roku 2005 jsme Máňu (autíčko č.2) kopli do vrtule a vyrazili směr Adršpach.


Naše zážitky - Jak to všechno začalo...

Už jako malá jsem toužila po pejskovi. Strašně a možná ještě víc, no asi jako každé dítě :-))) Bohužel jsem u rodičů neuspěla, byla jsem malé nedochůdče trpící alergiemi, ekzemem a neustálými záněty průdušek…


Plemena psů - Standard plemene Cane Corso

Ochránce majetku, rodiny a domácích zvířat. V minulosti se používal ke střežení stád a lovu velké zvěře.