Luhačovice, Fotoalbum, Trutnovští Caníci

Luhačovice

Dárlý jsem odvezla tatíkovi a jela si užít víkend z 12, 13, 14. června 2009 do Luhačovic. Pro mě a pár mých spolužaček je to již každoroční tradice. Zavzpomínáme na dobu, kdy jsme tu študovaly, projdeme obchůdky, obejdeme známá místa. Prostě si tu dámskou jízdu báječně vychutnáme. Letos moc nepřálo počasí a tak jsem nestihla nafotit vše co jsem chtěla, takže asi tak do roka a do dne se tu objeví další fotoalbum Luhačovic :)))

Lázně Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy. Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy. Jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím.

Použité odkazy:

Obchodní středisko, v pozadí mateřská a základní školaHotel U Havlíčka - nově zrekonstruovaný, nachází se na hlavní třídě, ubytovávají i s pejsky a moooc dobře vaříVila JečmínekVila RadhošťVila RadhošťLuhačovické vlakové nádražíLuhačovické vlakové nádražíBývalý internát SOŠVila RadhošťVila SvětlanaVila HanáHotel Alexandria - momentálně v celkové rekonstrukciLázeňský hotel PalaceMěstský úřadLUHANKA - Luhačovická cestovní a informační agenturaKulturní dům ElektraVila MerkurHotel LitovelInhalatoriumPomník Leoše JanáčkaDivadelní kavárnaDivadelní kavárnaPenzion MyslivnaVila Alpská růžeKolonádaJurkovičův důmJurkovičův důmJurkovičův důmJurkovičův důmFontánaSpolečenský dům - hlavní lázeňská společenská budovaObchůdky na kolonáděPramen Vincentka v ústřední lázeňské dvoraněMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceMaturitní práce studentů uměleckých řemesel Střední odborné šloky LuhačoviceŘeditelství LázníDům Bedřicha SmetanyBruselská fontánaBruselská fontánaHudební pavilonVila JestřábíŘíční a sluneční lázněRehabilitační pavilonHotel RegiaHotel RegiaSlovácká Búda - teda bohužel to co z ní zbyloSlovácká BúdaPramen OttovkaPenzion RivieraLázeňský hotel MiramareKino ElektraKostel Svaté RodinyPenzion RůžaHotel ZálesíPenzion PomněnkaDomov mládeže při Střední odborné školeMěstská knihovnaStřední odborná škola za mě ještě knihkupeckáStřední odborná škola za mě ještě knihkupeckáStřední odborná škola za mě ještě knihkupeckáZámek Luhačovice - Dům dětí a mládežeZámek LuhačovicePark při ZámkuPark při ZámkuPark při Zámku - MartinaPark při Zámku - IrenaPizzerie Rimini - doporučuji - výborné jídlo a bezva posezeníOdloučené pracoviště SOŠ a já tu slavnostně maturovalaOdloučené pracoviště SOŠ a já tu slavnostně maturovalaLuhačovické vlakové nádraží