První víkend máme za sebou, Fotoalbum, Trutnovští Caníci

První víkend máme za sebou

V pátek 11.12.2009 konečně nastal ten den, kdy jsem si jela pro Bree. Naložila jsem do auta tatíka, Dárlý a kolem třetí hodiny odpoledne jsme vyrazili směr Sezemice. Z cesty jsem měla trochu vítr, protože chvílemi mrholilo a pomalu se začínalo ochlazovat a taková námraza na silnici není zrovna nic moc. V chovatelské stanici Red Witch jsem si přebrala potřebné dokumenty, dostala jsem spoustu důležitých rad, dárečky pro štěňátko a samozřejmě Bree!!!

Cesta domů proběhla v pohodě. Dorazili jsme kolem devatenácté hodiny a bez námrazy :-)) A já si začala užívat :-o. Že to bude náročné jsem tušila, ale chvílemi mám pocit, jestli jsem si nevzala příliš velké sousto. Bree ačkoliv je miminko  totiž moc nespí, je hodně aktivní. První hodiny hledala maminku a sourozence. Dárlý na ní žárlí, potřebuje zrovna ty hračky které si vybrala Bree. Zrovna když si hraju s malou má taky potřebu se mi věnovat. Každou chvíli musíme běhat ven aby se mimi naučilo čistotě. Venku začalo mrznout a  tak než na sebe nasoukám vrstvy oblečení a boty tak už kolikrát ani nikam nemusíme :-(. Po probdělé první noci a proploužené sobotě kdy mi už ukáplo i pár slziček zoufalství už je dnes, v neděli, líp. A vím, že my tři holky to zvládneme :-))) - právě tu povlává osm nohou ve vzduchu a ozývá se brumlání a chrochtání, holky si v poloze na zádech vysvětlují jak nejlépe zničit tenisák :-D.

PS: O tom, jak se sžívají dvě úžasný psí holky a já se brzy objeví podrobnější článek. Doufám, že už mezi vánočními svátky bude víc času a taky více zážitků :-)))