Trutnovští Caníci

Novinky - 2017

Fotoalbum - Babí léto

Letošní podzim je hodně propršený, vlezlý, tmavý, no prostě nic moc a tak když se dnes ukázalo sluníčko, měla jsem potřebu tu barevnou krásu "babího léta" zachytit na pár obrázcích. Zajela jsem do Sklenářovic a príma jsme si to tam užili :)


Fotoalbum - SV a KV MC CZ Zbraslav 2017

Na Zbraslavi u Brna jako každý podzim proběhla výstava Moloss klubu.


Fotoalbum - Přehlídka těch NEJ...

Pár fotek ze závěrečného klání a přehlídky těch NEJ z dnešní klubové a speciální výstavy MC CZ ve Zbraslavi.


Fotoalbum - Sestry v akci

V předvečer klubové výstavy jsme se na Zbraslavi sešli s vrhovou sestřičkou Malenky - Andělkou a její super rodinou.


Fotoalbum - Výlet na Rajsnu

Cestou na klubovou výstavu Moloss klubu na Zbraslavi jsem udělala celkem velkou zajížďku. Zajela jsem za Valtice kde jsme si udělaly s Malenkou výlet na Rajsnu.


Fotoalbum - Větší bordynky

Miminka Bordeauxských dog v chovatelské stanici "Bordo Choustník" trošku povyrostla, už mají šest týdnů a je s nima velká sranda. Pomazlila jsem si je a udělala pár fotek :)


Fotoalbum - V lese při západu sluníčka

Téměř dvě hodinky v lese při zapadajícím sluníčku, lepší relax si ani neumím představit :)


Fotoalbum - Na stopičkách

Dnes jsme na stopy zajeli s Jirkou nad Mladé Buky. Mimo super louky jsme si užili i nádherné výhledy na ty naše krásné Krkonoše :)


Fotoalbum - Trénink obran v Rudníku

Dnes jsem zajela s Malenkou na trénink obran do ZKO Rudník. A tady je pár fotek...

 

 


Fotoalbum - Malé bordynky

Odpoledne jsem zajela do chovatelské stanice Bordo Choustník, kde jsem se pomazlila s třítýdenními miminky Bordeauxské dogy.


Fotoalbum - Po roce...

Po roce Vánoce Vánoce přicházejíííí ... .D né tak tady je to trochu jinak :O


Fotoalbum - Miminka caníčků

V chovatelské stanici "Corvinie Corso Diamont Ebony" se dne 13.5.2017 narodila ze spojení Access of Soul Guard x Corvinie z Ebony Chan 4 krásná caničí miminka :*


Fotoalbum - Jezdecké závody

Dnes jsem se zajela podívat na Zálesí, kousek za Dvorem Králové nad Labem, kde Jezdecký klub Zálesí z.s.  pořádal Jezdecké závody. Vyfotila jsem pouze dopolední program - Hobby soutěže 70 a 90cm ale moc jsem si to užila.


Fotoalbum - Japánci ze Zlaté Olešnice

Měla jsem tu čest si pomuchlat tyhle bíločerné tryskomyšky a jednu část nádherné smečky i nafotit. Více o tomto malém ale velmi čilém a hlavně milém plemeni se dozvíte na stránkách chovatelské stanice Japan Chin Ze Zlaté Olešnice.


Fotoalbum - A je posekáno!

Dnes jsme venčili na čerstvě posekané louce, to bylo príma :) A já si trochu zařádila s foťáčkem :)


Fotoalbum - Výcvikový kurz ZKO Rudník

V průběhu měsíce května a půlky června s Malenkou absolvuji výcvikový kurz na cvičáku v ZKO RUDNÍK.


Fotoalbum - Okolo Zlaté Olešnice

V podvečer jsem zajela s Malenkou do Zlaté Olešnice, kde na nás čekal Jirka s Kačenkou a psíma klukama.


Fotoalbum - Venčení s holkama

Po dlouhé době s námi šla ven Markéta s holkama. Zajeli jsme na Královec. Tam je tak príma, jaro je konečně v plném rozpuku, všude samá pampeliška, celé okolí se vesele zelená, tak jsme si to príma užili :)


Fotoalbum - Vrh "F" naposledy

Dnes naposledy jsem se byla podívat na miminka vrhu "F" u Lady v chovatelské stanici Hola-Hopa.


Fotoalbum - Na Královci

Po několika studených propršených a prochumelených dnech snad konečně vládu nad zimou převzalo jaro a my si užili super prochajdu kolem Královce.


Fotoalbum - Stafordí miminka

Zajela jsem do Chotěvic do chovatelské stanice Rouz Bull, kde se připravovala na odchod do nových domovů čtyřka stafordšírských bulteriérů.


Fotoalbum - Vrh "F" na zahradě

Štěňátka borderkólií v chovatelské stanici Hola-Hopa již poporostla, venku je maličko tepleji a tak jsem si je dnes užila s celou psí rodinkou u Lady na zahradě :)


Fotoalbum - Vrh "F" už vidíme

Miminkám borderkólií v chovatelské stanici Hola-Hopa už je 17 dní. Otevřela očička, rostou jako z vody a jsou úplně plyšová.


Fotoalbum - Cestou na Braunův betlém

S Radkou a její rodinkou jsme se domluvili na výletě a z Kuksu jsme vyrazili na Braunův betlém.


Fotoalbum - Okolo Sklenářovic

Dnes jsme si vyšlápli ze Sklenářovic směrem na Stachelberg.


Fotoalbum - Mrazivé ráno

Dnes jsme ranní venčení pojali trochu jinak a vyjeli s Lenkou a našema psíma chlupáčema na Stachelberg, že si počkáme na východ slunce.


Fotoalbum - Vrh "F" po narození

V chovatelské stanici borderkolií Hola-Hopa se dne 9.3.2017 narodil vrh "F" ze spojení "Jess" By Yess of Wendaja x "Viki" Belle Viktoria Hola-Hopa.


Fotoalbum - S holkama na pláních

Několik posledních dní se střídal déšť, přes den se oteplovalo, v noci mrzlo a tak se snad po několika letech na ještě zbývajícím sněhu utvořila krusta, která unesla dokonce i mě s Assetkem.


Fotoalbum - Sejfy se Zítkovejma :D

Zavolal mi Pavel, že mají cestu kolem a potřebují trochu socializovat nejmladší členku psí rodiny, Annabelle Saben Corhos.


Fotoalbum - Zimní Stachelberg

Na dnešní venčení se k nám přidala Lenka s Dorotkou. Zajeli jsme na Stachelberg, krásně vymrzli a po hodině řádění ve sněhu jsme se všichni těšili domů do tepla.


Fotoalbum - Potkala jsem medvídě

Kamarádka Helena si pořídila kavkazana. Zatím jsou mu tři měsíce a je to úžasný medvídek. S chutí jsem si ho pomuchlala a udělala pár cvaků.


Fotoalbum - V zasněženém lese

Letos si tu zimu děsně užíváme :) Už téměř tři týdny v kuse ho tu máme hromady. Často se vydáváme na procházky i do lesa. Pojďte dnes s námi :)


Fotoalbum - Venčíme už s Assetkem

Assetek má téměř 7 týdnů po operaci kolenních vazů, už začínáme chodit na procházky a dnes dostal od pana doktora povolení, že ho můžu na chvilku pustit z vodítka. Moc si to užil :)


Fotoalbum - Venčíme i když je hnusně

Dneska s náma šla na louky i Markéta s holkama, jenže se zatáhlo, začalo opět sněžit, foukal vítr a tak z focení nebylo skoro nic :D Brrrr, raději jdu domů na grog :)


Fotoalbum - Všude je sníh

Asi ze mě nic jiného než Malenka s hračkou ve sněhu nevypadne :D Když ona je nadšená a mě baví ji cvakat :D Možná i v dalších albech bude to samé :D No kdo ví, kdy nám zase napadne tolik sněhu :D :D :D


Fotoalbum - Sníh

Někdo nahoře roztrhl peřinu a tak se nám během pár hodin pěkně urodilo :) Takového sněhu si už nějakou dobu nepamatuji.