Trutnovští Caníci

Novinky - 2010

Naše zážitky - PF 2011

Do nového roku přeji jenom to NEJ!!!


Fotoalbum - 3x "B" v Sezemicicích

Dnes se přijela na štěnda do Sezemic podívat i Katka s Blueberry (Berry). Bree a Berrynka jsou vrhové sestry a už se několik měsíců neviděly. Ovšem žádný problém jim to nedělalo, přibraly do party i maminku Brixie a užily se báječné chvíle na louce.


Fotoalbum - Red Witch vrch "C" - 6 týdnů

Štěňátka už mají 6 týdnů. Jsou to nádherné chlupaté kuličky plné života, které neposedí a  nepostojí :-) Všechno zkoumají, okusují, objevují :-)


Fotoalbum - Pomezky

Využila jsem nádherného počasí a vyjela s holkama do Horní Malé Úpy. Zaparkovala na Pomezkách u hraničního přechodu do Polska a cestou, kde se v zimě prohání především běžkaři, jsem se s holkama vydala do Malé Úpy kde jsme okoukly Kostel sv. Petra a Pavla.


Fotoalbum - První podzimní den

Podle kalendáře dneska začal podzim. Počasí ještě ukázalo svou sluneční tvář a tak jsem vzala holky odpoledne na delší procházku po Debrném a vynahradila jim tak poslední dny kdy jsem byla zavalena prací.


Fotoalbum - Klubová výstava ČMKCC

Zúčastnila jsem se s Bree "Klubové výstavy ČMKCC" v nádherném areálu Konopiště za účasti mnoha krásných pesanů plemene cane corso.


Naše zážitky - Jak jde čas - Bree 1 měsíc života

Bree si připravila procházku prvním měsícem svého života :-)


Plemena psů - Bílý švýcarský ovčák

Na závodech obedience ve Dvoře Králové nad Labem jsem zahlédla náááádhernou bílou kuličku - štěňátko bílého švýcarského ovčáka i se svou maminkou a paničkama. Zde je portrét tohoto krásného plemene:


Fotoalbum - Prázdninová pohoda

Velká vedra posledních dnů povolila, Bree přestala zlobit, kéž by už na pořád, nožička a tak si s holkama užíváme nádherné vycházky po okolí. Připojte se k nám...


Fotoalbum - Ve stínu skal

Huráááá!!! Dorazili Ostravaci :-))) Moje spolužačka Martina se přijela i s celou svou rodinkou rekreovat do Špindlerova Mlýna. Do své dovolené zahrnuli u výlet do Adršpachu a já se s Dárlý přidala.


Fotoalbum - Vlčí jáma

Tento víkend mě přijela navštívit spolužačka a kamarádka Jana. Její pobyt jsme zpestřily nádhernou vycházkou kolem Pece pod Sněžkou. Trasa, kterou jsme prošly se jmenuje Vlčí jáma.


Fotoalbum - Ranní venčení

V těchto parných dnech venčíme už po páté ráno. Přivítáme sluníčko, umyjeme se v ranní rose, předáme si informace s kamarády a pelášíme domů na snídani :-)


Ostatní články - Pes v ZOO

Zde naleznete informace do které ZOO Vás pustí s Vaším čtyřnohým miláčkem.


Fotoalbum - Černobílé komando

Dnes dopoledne jsem zajela na návštěvu ke kamarádce Hance do její chovatelské stanice Mirus lumen pomuchlat dnes už 6-ti týdenní štěňátka border kolie.


Naše zážitky - A zase ty nožičky...

Nožičkám Dárlý jsem tu už věnovala dva články. Když jsem si pořizovala Bree, moje největší přání bylo - "zdravý pes". Bree to vše splňuje, její chuť k jídlu je neuvěřitelná, energie má na rozdávání a hlavně, rostle jako z vody. A tady bohužel musím zvýraznit slovo "roste" !!!


Fotoalbum - Já a Bree

Při příležitosti návštěvy MVP v Letňanech ve dnech 1-2.5.2010 jsem poprosila Lenku Rytychovou o pár foteček.


Fotoalbum - Zima jak z Ladových obrázků

Za poslední tři dny nachumelilo na už tak dost velkou nadílku sněhu dalších 80 centimetrů nádhernýho prašanu. Holky si to užívají ale mám pocit, že jsou snad jediné.

Fotoalbum - Když vysvitne sluníčko

Konečně se po spoustě pošmourných dní ukázalo sluníčko. O důvod víc vzít vyvenčit nejen holky, ale i foťák :-)) No a co z venčení vzniklo si můžete prohlédnout :-)

Fotoalbum - Přišel nám balík :-)

Objevila se u nás krabice a v ní černý cosi :-)) Dárlý balíček rozbalila, vybalila, panička jako vždy uklidila, ale dáreček který se ve venitř ukrýval za to stál !!! :-DDD