Trutnovští Caníci

Fotoalbum

Globalring Rudník

Zajela jsem se dnes dopoledne na chvíli podívat na Mezinárodní mistrovství ČR v Globalringu do Rudníku


Koníci Zálesí

Na Zálesí mají letos dva přírůstky hříbatek. Udělalo se konečně pěkně a tak jsem se na ně zajela podívat :) 


Létající piraně

Zajela jsem se podívat do chovatelské stanice stafordšírských teriérů ROUZ BULL, kde spolu trávila partička 8,5 týdeních štěňátek svůj poslední společný den.


EXTREME DOG RACE Žernov

Úžasný závod, bezva atmosféra, nádherný a místy náročný terén, super překážky a k tomu spousta úsměvů, které mi závodníci na trati stihli rozdat :) Prostě bezva sobotní den.


Snoví caníčci mají 7,5t

Tak mimča caníčků z chs Guard Dream si už pomalu začínají balit kufříky a pofrčí do nových domovů. Pokud jsou ještě spolu, udělaly jsme jim s Hankou a Radkou pár fotek na památku.


Tervičí holčička Namba

Kamarádka Hanka, u které jsem už byla letos 2x fotit její štěňátka australských ovčáckých psů, rozšířila svou super psí smečku o holčičku belgického ovčáka tervueren jménem Namba Deabei. Přeji hodně kynologických úspěchů ve všem co budete podnikat a těším se zas na příště :)


Ejša a Jackie

Báječná procházka s Petrou, její rodinou a psíma parťačkama Ejšou a Jackie :)


Snít sen s caníčky

Po třech letech jsem měla možnost opět mít v nárůčí partu caníčků. Tentokrát z chovatelské stanice cane corso Guard Dream.


A budeme se loučit...

Čas letí jako bláznivý a mimča v ch Hola-Hopa už mají čas 8 týdnů a tak budou těšit své nové pánečky. Díky Ladě budu mít možnost opět sledovat jak rostou a mají se príma.


Gorilovačka u Lady

Včerejší gorilovačka se štěňátky :) Bohužel většina fotek neprošla přes cenzuru zúčastněných, tak zas uvidíte jen štěňata PS: všechno co se dalo sníst se snědlo, všechna živá zvířata zůstala v tom samém stavu jako před počátkem akce :P


Už máme 6 týdnů

Bordeří miminka v chs Hola-Hopa rostou jako z vody a tak je potřeba je zase tročku pomuchlat a zdokumentovat.


Likvidační četa v akci

Štěňátka australských ovčáků už mají 8 týdnů a než se rozutečou do nových domovů, ještě jsem je byla zachytit při práci, kdy by se rozhodně uživila jako likvidační četa. Jsou báječní :)


Třítýdenní krtečci z Hola-Hopa

U Lady se mi líbí :) Už poněkolikáté za posledních pár let jsem si k ní do chovatelské stanice borderských kólií Hola-Hopa jela dobít baterky při muchlání nádherných štěňátek.


Partička australáků

Tentokrát jsem se vydala do Libče do chovatelské stanice australských ovčáků Elicasty, kde už na mě čekala partička štěňátek z vrhu A, ze spojení Allisa Rose Emila Maria x Risingstars What Legends Are Made Of. Moc jsem si užila mazlení a výsledek focení je v galerii.


Plyšáci ze Zlaté Olešnice

Plyšáci ze Zlaté Olešnice mají již téměř 8 týdnů. Za chvíli se rozjedou do nových domovů a tak jsme se s Evičkou domluvily ještě na pár cvacích. Venku chumelilo a mrzlo až praštělo, ale vyčíhaly jsme chvíli kdy vykouklo sluníčko a pár fotek jsme stihly :)


   Další

Novinky