Fotoalbum, Trutnovští Caníci

Fotoalbum

Létající piraně

25.08.2021

Zajela jsem se podívat do chovatelské stanice stafordšírských teriérů ROUZ BULL, kde spolu trávila partička 8,5 týdeních štěňátek svůj poslední společný den.


EXTREME DOG RACE Žernov

21.08.2021

Úžasný závod, bezva atmosféra, nádherný a místy náročný terén, super překážky a k tomu spousta úsměvů, které mi závodníci na trati stihli rozdat :) Prostě bezva sobotní den.


Snoví caníčci mají 7,5t

04.08.2021

Tak mimča caníčků z chs Guard Dream si už pomalu začínají balit kufříky a pofrčí do nových domovů. Pokud jsou ještě spolu, udělaly jsme jim s Hankou a Radkou pár fotek na památku.


Tervičí holčička Namba

30.07.2021

Kamarádka Hanka, u které jsem už byla letos 2x fotit její štěňátka australských ovčáckých psů, rozšířila svou super psí smečku o holčičku belgického ovčáka tervueren jménem Namba Deabei. Přeji hodně kynologických úspěchů ve všem co budete podnikat a těším se zas na příště :)


Ejša a Jackie

29.07.2021

Báječná procházka s Petrou, její rodinou a psíma parťačkama Ejšou a Jackie :)


Snít sen s caníčky

24.07.2021

Po třech letech jsem měla možnost opět mít v nárůčí partu caníčků. Tentokrát z chovatelské stanice cane corso Guard Dream.


A budeme se loučit...

10.06.2021

Čas letí jako bláznivý a mimča v ch Hola-Hopa už mají čas 8 týdnů a tak budou těšit své nové pánečky. Díky Ladě budu mít možnost opět sledovat jak rostou a mají se príma.


Gorilovačka u Lady

03.06.2021

Včerejší gorilovačka se štěňátky :) Bohužel většina fotek neprošla přes cenzuru zúčastněných, tak zas uvidíte jen štěňata PS: všechno co se dalo sníst se snědlo, všechna živá zvířata zůstala v tom samém stavu jako před počátkem akce :P


Už máme 6 týdnů

31.05.2021

Bordeří miminka v chs Hola-Hopa rostou jako z vody a tak je potřeba je zase tročku pomuchlat a zdokumentovat.


Likvidační četa v akci

20.05.2021

Štěňátka australských ovčáků už mají 8 týdnů a než se rozutečou do nových domovů, ještě jsem je byla zachytit při práci, kdy by se rozhodně uživila jako likvidační četa. Jsou báječní :)


Třítýdenní krtečci z Hola-Hopa

09.05.2021

U Lady se mi líbí :) Už poněkolikáté za posledních pár let jsem si k ní do chovatelské stanice borderských kólií Hola-Hopa jela dobít baterky při muchlání nádherných štěňátek.


Partička australáků

28.04.2021

Tentokrát jsem se vydala do Libče do chovatelské stanice australských ovčáků Elicasty, kde už na mě čekala partička štěňátek z vrhu A, ze spojení Allisa Rose Emila Maria x Risingstars What Legends Are Made Of. Moc jsem si užila mazlení a výsledek focení je v galerii.


Plyšáci ze Zlaté Olešnice

12.02.2021

Plyšáci ze Zlaté Olešnice mají již téměř 8 týdnů. Za chvíli se rozjedou do nových domovů a tak jsme se s Evičkou domluvily ještě na pár cvacích. Venku chumelilo a mrzlo až praštělo, ale vyčíhaly jsme chvíli kdy vykouklo sluníčko a pár fotek jsme stihly :)


Medvídci z Tibetu

01.02.2021

Po roce se vracím do Zlaté Olešnice do chovatelské stanice tibetských dog Guara Maru, kde před 6-ti týdny přivítali kupu štěňátek ve vrhu B z opakovaného spojení Apsara Gampopa x A'Norbu Mampa Arog.


Volný čas na táboře

06.08.2020

Na takovém psím táboře se jen necvičí, ale taky sedí, pije, jí, vykládá a taky se dá řádit ve vodě :) Za velkou pomoc při focení děkuji Míše :*


   Další