Trutnovští Caníci

Fotoalbum

Extreme Dog Race Steeplechase

Místo koníčků dnes pardubické dostihové závodiště obsadily stovky psů a jejich lidských parťáků aby v závodě EDR Steeplechase ukázaly jaký jsou borci.


Globalring Rudník

Zajela jsem se dnes dopoledne na chvíli podívat na Mezinárodní mistrovství ČR v Globalringu do Rudníku


Koníci Zálesí

Na Zálesí mají letos dva přírůstky hříbatek. Udělalo se konečně pěkně a tak jsem se na ně zajela podívat :) 


Malenka ve skanzenu

O víkendu se v prostorách Hornického skanzenu v Žacléři poběží už druhé závody OCR pod taktovkou Wild Grizzly. Protože bylo krásné počasí, naložila jsem Malenku a zajely jsme se podívat jak Vojan připravuje hodně náročnou trasu.


Prima prochajda

Setkala jsem se s Ladou a Luckou a naše psí parta si spolu s náma užila bájo prochajdu :)


Sněhoví australáčci

Když na sněhu řádí úžasná parta australáčků :)


Hugo a Máša

Tohle focení jsem si strašně moc užila. Představitelé Bordeauxké dogy Hugo a Máša jsou dokonalí modelové.


Létající piraně

Zajela jsem se podívat do chovatelské stanice stafordšírských teriérů ROUZ BULL, kde spolu trávila partička 8,5 týdeních štěňátek svůj poslední společný den.


EXTREME DOG RACE Žernov

Úžasný závod, bezva atmosféra, nádherný a místy náročný terén, super překážky a k tomu spousta úsměvů, které mi závodníci na trati stihli rozdat :) Prostě bezva sobotní den.


Snoví caníčci mají 7,5t

Tak mimča caníčků z chs Guard Dream si už pomalu začínají balit kufříky a pofrčí do nových domovů. Pokud jsou ještě spolu, udělaly jsme jim s Hankou a Radkou pár fotek na památku.


Tervičí holčička Namba

Kamarádka Hanka, u které jsem už byla letos 2x fotit její štěňátka australských ovčáckých psů, rozšířila svou super psí smečku o holčičku belgického ovčáka tervueren jménem Namba Deabei. Přeji hodně kynologických úspěchů ve všem co budete podnikat a těším se zas na příště :)


Ejša a Jackie

Báječná procházka s Petrou, její rodinou a psíma parťačkama Ejšou a Jackie :)


Snít sen s caníčky

Po třech letech jsem měla možnost opět mít v nárůčí partu caníčků. Tentokrát z chovatelské stanice cane corso Guard Dream.


A budeme se loučit...

Čas letí jako bláznivý a mimča v ch Hola-Hopa už mají čas 8 týdnů a tak budou těšit své nové pánečky. Díky Ladě budu mít možnost opět sledovat jak rostou a mají se príma.


Gorilovačka u Lady

Včerejší gorilovačka se štěňátky :) Bohužel většina fotek neprošla přes cenzuru zúčastněných, tak zas uvidíte jen štěňata PS: všechno co se dalo sníst se snědlo, všechna živá zvířata zůstala v tom samém stavu jako před počátkem akce :P


   Další