Trutnovští Caníci

Novinky - 2021

Fotoalbum - Létající piraně

Zajela jsem se podívat do chovatelské stanice stafordšírských teriérů ROUZ BULL, kde spolu trávila partička 8,5 týdeních štěňátek svůj poslední společný den.


Fotoalbum - EXTREME DOG RACE Žernov

Úžasný závod, bezva atmosféra, nádherný a místy náročný terén, super překážky a k tomu spousta úsměvů, které mi závodníci na trati stihli rozdat :) Prostě bezva sobotní den.


Fotoalbum - Snoví caníčci mají 7,5t

Tak mimča caníčků z chs Guard Dream si už pomalu začínají balit kufříky a pofrčí do nových domovů. Pokud jsou ještě spolu, udělaly jsme jim s Hankou a Radkou pár fotek na památku.


Fotoalbum - Tervičí holčička Namba

Kamarádka Hanka, u které jsem už byla letos 2x fotit její štěňátka australských ovčáckých psů, rozšířila svou super psí smečku o holčičku belgického ovčáka tervueren jménem Namba Deabei. Přeji hodně kynologických úspěchů ve všem co budete podnikat a těším se zas na příště :)


Fotoalbum - Ejša a Jackie

Báječná procházka s Petrou, její rodinou a psíma parťačkama Ejšou a Jackie :)


Fotoalbum - Snít sen s caníčky

Po třech letech jsem měla možnost opět mít v nárůčí partu caníčků. Tentokrát z chovatelské stanice cane corso Guard Dream.


Fotoalbum - A budeme se loučit...

Čas letí jako bláznivý a mimča v ch Hola-Hopa už mají čas 8 týdnů a tak budou těšit své nové pánečky. Díky Ladě budu mít možnost opět sledovat jak rostou a mají se príma.


Fotoalbum - Gorilovačka u Lady

Včerejší gorilovačka se štěňátky :) Bohužel většina fotek neprošla přes cenzuru zúčastněných, tak zas uvidíte jen štěňata PS: všechno co se dalo sníst se snědlo, všechna živá zvířata zůstala v tom samém stavu jako před počátkem akce :P


Fotoalbum - Už máme 6 týdnů

Bordeří miminka v chs Hola-Hopa rostou jako z vody a tak je potřeba je zase tročku pomuchlat a zdokumentovat.


Fotoalbum - Likvidační četa v akci

Štěňátka australských ovčáků už mají 8 týdnů a než se rozutečou do nových domovů, ještě jsem je byla zachytit při práci, kdy by se rozhodně uživila jako likvidační četa. Jsou báječní :)


Fotoalbum - Třítýdenní krtečci z Hola-Hopa

U Lady se mi líbí :) Už poněkolikáté za posledních pár let jsem si k ní do chovatelské stanice borderských kólií Hola-Hopa jela dobít baterky při muchlání nádherných štěňátek.


Fotoalbum - Partička australáků

Tentokrát jsem se vydala do Libče do chovatelské stanice australských ovčáků Elicasty, kde už na mě čekala partička štěňátek z vrhu A, ze spojení Allisa Rose Emila Maria x Risingstars What Legends Are Made Of. Moc jsem si užila mazlení a výsledek focení je v galerii.


Fotoalbum - Plyšáci ze Zlaté Olešnice

Plyšáci ze Zlaté Olešnice mají již téměř 8 týdnů. Za chvíli se rozjedou do nových domovů a tak jsme se s Evičkou domluvily ještě na pár cvacích. Venku chumelilo a mrzlo až praštělo, ale vyčíhaly jsme chvíli kdy vykouklo sluníčko a pár fotek jsme stihly :)


Fotoalbum - Medvídci z Tibetu

Po roce se vracím do Zlaté Olešnice do chovatelské stanice tibetských dog Guara Maru, kde před 6-ti týdny přivítali kupu štěňátek ve vrhu B z opakovaného spojení Apsara Gampopa x A'Norbu Mampa Arog.