A furt se něco děje - říjen 2010 , Trutnovští Caníci

A furt se něco děje - říjen 2010

Poslední dobou zjišťuji, že stále nic nestíhám, i zde na stránkách je to znát :-( A tak Vás chci v této rubrice seznamovat, jak prímově se máme a co stále podnikáme a že na gauči se rozhodně neválíme.

A je tu opět podzim... :-)


31. října jsem se s Bree opět vydala do Sezemic na návštěvu k Marcele Abelové abych si pomuchlala a trošičku i nafotila štěňátka z vrhu "C" chs Red Witch. Při té příležitosti jsme se tam setkaly i s Katkou a Blueberry a holky si to moc užily na louce - fotky z nádherného setkání si můžete prohlédnout tady. Fotky štěňátek najdete zde.

30. října jsem s holkama zajela na Pomezky, kde jsme se príma provětraly. Fotky si můžete prohlédnout zde.

25. října jsme se pod taktovkou Hanky Grundmannové zúčastnily s Bree socialize ve městě. Způsobili jsme s pesany velké pozdvižení a pobavení před Společenským centrem UFFO. Jsou zde umístěny nádherné sochy gepardů (autor Michal Gabriel) a  byla fak velká sranda pozorovat Bree i její psí kámoše jak na tento nezvyklý jev reagují. Hani díky a moc se těšíme na další cvíčo :-)

23. října jsme si s holkama užily príma odpoledne se Slávkou a Rockym, moc děkujeme za společnost!!! Fotky musím připravit :-o

19. října - kontrolní odběry Dárlýnce dopadly výborně. Všechny hodnoty jsou v normálu!!! Máme dobrat léky a po měsíci se testy provedou znovu. Teprve pak se ukáže, jestli bude holka moje zdravá i bez léků.

16. října složil Breein bráška Bugsík (Bugs Bunny) svoji první zkoušku a to rovnou z canisterapie - je to frajer !!! Strašně moc Janě i Bugsíkovi gratulujeme !!!

16. října jsem naložila Bree do auta a udělaly jsme si výlet do Sezemic do chovatelské stanice Red Witch. Mamince Bree, Brixie Miss Mallorca se 18.9.2010 narodila nádherná štěnda - vrh "C". Jejich tatík je impozantní pes Griko de Finibus Terrae. Bree si na louce zařádila s mamkou a starší sestřičkou Abrakou Red Witch, já si pomuchlala 4-týdenní štěníky  a spokojené jsme se vydaly domů za Dárlý.

Představuji Vám vrh "C" CHS Red Witch:

Colombina

Cruella

Casper

Copperfield

Caprio

9. října pořádal náš Canis klub Trutnov závody Obedience ve Dvoře Králové nad Labem. Bylo nádherné počasí, a tak jsme si všichni užili príma den. Fotky ze závodů naleznete zde.

8. října oslavila Bree svoje první narozeniny:

Holčičko moje, přeji všechno nejlepší !!!

5. října Dárlýnka již po sobě druhou noc prozvracela. Odvezla jsem ji na veterinu, kde ji po odebrání a rozboru krve zjistili vysoké hodnoty v ledvinách a játrech. Dostala hromadu léků a za 14 dní se budou dělat nové rozbory, kde se uvidí jak na tom sluníčko moje je!