Pes v ZOO, Trutnovští Caníci

Pes v ZOO

Zde naleznete informace do které ZOO Vás pustí s Vaším čtyřnohým miláčkem.

ZOO Praha - ANO - vstupné 20,-Kč

Pražskou zoo můžete navštívit i se psem. Pamatujte, že pes musí být na vodítku a musí mít platný očkovací průkaz. Nelze s ním vstupovat do pavilonů, vnitřních prostor restaurací ani do Dětského areálu či do prostoru statku v Dětské zoo. Před těmito místy se nacházejí vyznačená místa, kde můžete psa nechat.

V areálu zoo jsou pro psy rozmístěna automatická pítka nebo misky na vodu (misky jsou k dispozici v období sezony) a odpadkové koše s papírovými sáčky na psí trus.

Jiná zvířata nemají do zoologické zahrady vstup povolen.

ZOO Brno - ANO - vstupné 20,-Kč

Chcete vyrazit s celou rodinou do zoo Brno a nechcete nechat svého čtyřnohého miláčka samotného doma? Není nic jednoduššího, než ho vzít sebou do zoo. Návštěva zoo Brno pak bude nejenom zážitek pro vás, ale i pro vašeho pejska, který uvidí spoustu jiných zvířátek, které nikdy předtím neviděl. Třeba ho zaujmou lamy, losi nebo třeba brněnské surikaty. Vašeho pejska rádi v zoo Brno uvítáme a pokud bude mít během návštěvy žízeň, jsou pro něj u stánků s občerstvením připraveny nádoby s vodou

Pro návštěvu zoo s pejskem ale existují určitá pravidla, která musíte respektovat:

  • Psa musíte mít po celou dobu uvázaného na vodítku.
  • Psi nesmí štěkat nebo jinak vyrušovat či ohrožovat chovaná zvířata.
  • Psí exkrementy musí majitel psa odstranit (u pokladny obdrží papírový sáček).
  • Do příslušně označených expozic mají psi vstup zakázán.

ZOO Dvůr Králové nad Labem - ANO - vstupné 40,-Kč

Pes, kočka, fretka: Zvířata musí být ovladatelná a po celou dobu na vodítku.  Vstup do některých pavilonů a voliér je se zvířetem omezen

ZOO Ústí nad Labem - ANO - vstupné 20,-Kč

Do zoo mají psi přístup povolen, ovšem za dodržování daných pravidel! Psa musí mít majitel na vodítku po celou dobu prohlídky (u velkých plemen je s ohledem na ostatní návštěvníky vhodný i košík). Psi nesmějí do pavilonů, čekají venku u úvazových míst, kde jsou i misky na vodu a samozřejmostí je úklid exkrementů.

ZOO PARK Vyškov - ANO - vstupné zdarma

Psí miláčci zde mají možnost volného vstupu, ovšem při dodržení běžných bezpečnostních opatření, což je mimo jiné, hlavně u větších plemen, nutnost náhubku a vodítka.