Fotoalbum, Trutnovští Caníci

Fotoalbum

Tábor OB s Ladou

06.08.2020

Máme za sebou 4 dny výcviku obedience na psím táboře ve Dvoře Králové nad Labem pod vedením naší velmi trpělivé cvičitelky Lady :)


Nácvik obran

02.08.2020

I přes úmorné dusno dnes proběhl v ZKO Rudník nácvik obran :) A že to dnes všem šlo... :)


Koušeme...

21.06.2020

Po dlouhé době jsem se rozjela do ZKO Rudník kouknout na známé, pokecat a udělat pár fotek z obran s Martinem :)


Assetek a Jack

22.05.2020

Assetek miluje štěňata :) Nechápu, kde bere při své velikosti tu něhu a opatrnost se kterou s nima dokáže řádit :) Tady pár fotek s miminkem mopse Jackem a jeho paničkama Pájou a Týnkou  :)


Cvičme v rytme

18.04.2020

Když se konečně uvolnila trošku opatření díky koronaviru, využily jsme hned s Malenkou možnost si v kynologickém areálu Studenec za vedení naší cvičitelky Lady trošku pocvičit a po dlouhé době potkat pár přátel :) Počasí vyšlo na jedničku a byl to moc príma strávený čas :)


Nohatý Samuel

02.04.2020

25.3.2020 se v JK Zálesí narodil krásný hřebeček Samuel (Sunity x Cyril), a to bych nebyla já, abych ho nejela trošku okouknout :) Pojďte kouknout se mnou :)


Kluk na hlídání

30.03.2020

Lada měla na hlídání svůj odchov z vrhu H - kluka Henri Hola-Hopa, který se po pár měsících viděl se svoji maminkou Rozinkou a babičkou Viktorkou. A tak tady je pár fotek na památku  :)


Tibetská princezna Aksarka

07.02.2020

Ve Zlaté Olešnici v chovatelské stanici Tibetských dog Guara Marut se narodila překrásná holčička Aksarka. Měla jsem tu možnost ji pomazlit a udělat pár snímků. Princezna zůstává doma a tak se snad ještě najde chvíle ji vyfotit a vidět jak roste do krásy :)


Páteční momentky

30.08.2019

Dnes nastal den "D" kdy se do Čisté v Krkonoších sjela elita (pozooor, v žádném případě né jelita :D) kníračů všech tří velikostí. Dnes tu máme jen takové momentky z pátečního tréninku a pár milých obličejů se kterými se budeme vídat celý nadcházející víkend :) A zítra to celé vypukne...


Workshop v ZOO

12.05.2019

Nejlepší akce jsou ty, které se neplánují a tak jsem se úplně náhodou ocitla na fotoworkshopu Patrika Staňka v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Ač květen, den byl hodně chladný, ale moc jsem si to užila. Hodně jsem se toho o focení dozvěděla, ale ještě víc zapoměla :D Každopádně, hned jak to bude možné, něco takového znovu absolvuji :)


Tak tohle je ráj...

28.08.2018

Dostala jsem pozvání do chovatelské stanice Španělských mastinů Tornádo Erben.


...a výlet pokračuje... :)

12.08.2018

Malenku jsem nechala u Míši v Podbořanech a spolu s její dcerkou Nelinkou jsme zajely Do Toužimi ke Slávce, kde nás přivítala úplně medvídkovská štěnda anglických mastifů :)