Trutnovští Caníci

Fotoalbum

Likvidační četa v akci

Štěňátka australských ovčáků už mají 8 týdnů a než se rozutečou do nových domovů, ještě jsem je byla zachytit při práci, kdy by se rozhodně uživila jako likvidační četa. Jsou báječní :)


Třítýdenní krtečci z Hola-Hopa

U Lady se mi líbí :) Už poněkolikáté za posledních pár let jsem si k ní do chovatelské stanice borderských kólií Hola-Hopa jela dobít baterky při muchlání nádherných štěňátek.


Partička australáků

Tentokrát jsem se vydala do Libče do chovatelské stanice australských ovčáků Elicasty, kde už na mě čekala partička štěňátek z vrhu A, ze spojení Allisa Rose Emila Maria x Risingstars What Legends Are Made Of. Moc jsem si užila mazlení a výsledek focení je v galerii.


Plyšáci ze Zlaté Olešnice

Plyšáci ze Zlaté Olešnice mají již téměř 8 týdnů. Za chvíli se rozjedou do nových domovů a tak jsme se s Evičkou domluvily ještě na pár cvacích. Venku chumelilo a mrzlo až praštělo, ale vyčíhaly jsme chvíli kdy vykouklo sluníčko a pár fotek jsme stihly :)


Medvídci z Tibetu

Po roce se vracím do Zlaté Olešnice do chovatelské stanice tibetských dog Guara Maru, kde před 6-ti týdny přivítali kupu štěňátek ve vrhu B z opakovaného spojení Apsara Gampopa x A'Norbu Mampa Arog.


Volný čas na táboře

Na takovém psím táboře se jen necvičí, ale taky sedí, pije, jí, vykládá a taky se dá řádit ve vodě :) Za velkou pomoc při focení děkuji Míše :*


Tábor OB s Ladou

Máme za sebou 4 dny výcviku obedience na psím táboře ve Dvoře Králové nad Labem pod vedením naší velmi trpělivé cvičitelky Lady :)


Nácvik obran

I přes úmorné dusno dnes proběhl v ZKO Rudník nácvik obran :) A že to dnes všem šlo... :)


Koušeme...

Po dlouhé době jsem se rozjela do ZKO Rudník kouknout na známé, pokecat a udělat pár fotek z obran s Martinem :)


Assetek a Jack

Assetek miluje štěňata :) Nechápu, kde bere při své velikosti tu něhu a opatrnost se kterou s nima dokáže řádit :) Tady pár fotek s miminkem mopse Jackem a jeho paničkama Pájou a Týnkou  :)


Cvičme v rytme

Když se konečně uvolnila trošku opatření díky koronaviru, využily jsme hned s Malenkou možnost si v kynologickém areálu Studenec za vedení naší cvičitelky Lady trošku pocvičit a po dlouhé době potkat pár přátel :) Počasí vyšlo na jedničku a byl to moc príma strávený čas :)


Nohatý Samuel

25.3.2020 se v JK Zálesí narodil krásný hřebeček Samuel (Sunity x Cyril), a to bych nebyla já, abych ho nejela trošku okouknout :) Pojďte kouknout se mnou :)


Kluk na hlídání

Lada měla na hlídání svůj odchov z vrhu H - kluka Henri Hola-Hopa, který se po pár měsících viděl se svoji maminkou Rozinkou a babičkou Viktorkou. A tak tady je pár fotek na památku  :)


Tibetská princezna Aksarka

Ve Zlaté Olešnici v chovatelské stanici Tibetských dog Guara Marut se narodila překrásná holčička Aksarka. Měla jsem tu možnost ji pomazlit a udělat pár snímků. Princezna zůstává doma a tak se snad ještě najde chvíle ji vyfotit a vidět jak roste do krásy :)


Novinky