A furt se něco děje - listopad 2011, Trutnovští Caníci

A furt se něco děje - listopad 2011

Aktuality ze života mých dvou holčiček

No, koukám, že nic nevidím :-O Tolik času uběhlo a na našich stránkách je opět pusto prázdno, to je skoro jak kdyby jsme nebyly a my přitom s holkama jsme :-) A dějou se věci, jenže, odkud mám začít, tak to teda fakt nevím, asi od konce a postupně se budu snažit se těma všema zážitkama, akcema a novinkama (teda spíš už staršinkama) prokousat.

Poslední dny se v našem okolí usadila inverze, na horách sluníčko a pod horama hnus šedivej a tak mi volal kamarád Petr, že přijede s Hakkim na prochajdu do Pece pod Sněžkou a při té příležitosti, že by jsme se mohli chvliku vidět. A tady je z našeho krátkého ale moc příjemného setkání pár foteček.

Minulou neděli jsem naložila holčičky a vyjela s nima do Pece pod Sněžkou na chatu Orlík kde jsme spojili příjemné s užitečným. S holkama jsem se prošla po okolí a s Liborem jsem pak u čajíčku probrala nějaké pracovní věci. Pár fotek je zde.

Víkend 22.-23.10.11 patřil  ve Dvoře Králové na Novém Světě akci  Bye-bye Summer DiscDog Fun Weekend, po oba dva dny jsem se byla na chvíli podívat a pokusila se nafotit létající pejsky s talíři. Jestli se mi to alespoň trochu podařilo můžete posoudit sami. Fotky ze soboty a z neděle.

A je to tady, je 8.10.11 a Bree má už dva roky. Je neuvěřitelné jak rychle to uteklo, včera jak kdybych se na ni byla poprvé podívat a dneska je to psí obřík :-) Sluníčko moje, přeji Ti co nejdelší psí život a spoustu a spoustu zdraví!

Téma, které se na našich stránkách opakuje asi nejčastěji hned vedle výletů, jsou nožičky mých holek. Letos v květnu jsem měla velikou radost že má Bree super nožičky po rentgenech. Bohužel holka začala v září kulhat na levou zadní (stejně jako Dárlý před lety) a po vyšetření se zjistilo, že má natržené vazy v koleni (a opět jako Dárlý před lety) a aby toho nebylo málo, díky volným vazům v kyčlích, se zhoršuje i dysplazie. Kolínko Bree dne 27.9.11 odoperoval MVDr. Roman Musálek na pražské klinice Vetcentrum.

21.9.11 byl Editou Jelínkovou dovezen z Francie nádherný caničí kluk Gally Star du Plan d´Auron který bude vyrůstat u Katky s naší sestřičkou Abrinkou. Přeju mu do života hodně štěstíčka, zdravíčka a co nejdelší psí život. V prvním možném termínu jsem se do Sezemic byla na to psí miminko podívat a pořádně ho pomuchlat. Tady je hromada jeho fotek.