A furt se něco děje - květen 2011, Trutnovští Caníci

A furt se něco děje - květen 2011

Aktuality ze života mých dvou holčiček:


 

29.května - spolu se Šárkou a Helčou jsem se byla podívat na Klubové výstavě moloss klubu CZ v Praze - Rychetách. Bree a Dárlý jsem vzala s sebou, takže jsme si všechny užily príma den :-) Caníků bylo na výstavu přihlášeno 26, posuzoval pan Mariano Di Chicco (I) - vítězem se stal ve svých 13-ti měsících Chiro Dolce Diavolo Miss Mallorca - V1 CAJC KVM BOB, tímto jemu i páníčkovi Petrovi ještě jednou moc gratuluji :-) Fotky od Šárky jsou zde.

18.května - období od 11.5.2011 do 15.5.2011 jsem s Bree  a partou bezvadných lidiček strávila na Pálavě na akci "Víkendové řádění s Bree" - postupně Vám sem budu dodávat informace a fotky z těchto nádherně prožitých dní.

Dnes začnu fotkama z "Vítání sluníčka na Děvičkách" - výšlap ve velice časných ranních hodinách na Dívčí hrady byl velice náročný, ale ten pohled na vycházející sluníčko stál za to :-) Fotky jsou zde

 

6.května - včera jsem s Bree a Ladou byla v Praze na veterinární klinice VETCENTRUM, kde byly pod nárkozou Bree zrentgenovány kyčelní a loketní klouby s nádherným výsledkem 0 na všech nožičkách - výsledky rentgenů jsou zde. Při té příležitosti se stala Bree  i dárcem plazmy. Díky tomu se snad podaří zachránit život nějakému nemocnému či zraněnému pejskovi :-)