A furt se něco děje - červen 2011, Trutnovští Caníci

A furt se něco děje - červen 2011

Aktuality ze života mých dvou holčiček:

18.červen - na víkend dorazila Zuzka s Chandlerem a Bodiem. Zuzka tu měla ještě nějaké jiné povinnosti, ale i tak jsme si ušetřili čas a vyrazili jsme na výlet na Černou horu. Pokud s námi chcete prožít náš príma výlet alespoň virtuálně, můžete nakouknout zde.

15.červen - odpolední prochajdu jsme si užili po delší době ve společnosti Lenky a Rose. Zajeli jsme na Debrné, kde se pesani vyřádili na louce i ve vodě. Fotky jsou zde.

14.červen - v chovatelské stanici "Evigold", která patří mým přátelům Evě a Lukášovi se v odpoledních a večerních hodinách narodilo fence Larušce  5 krásných goldeních štěňátek. Moc gratuluji a mímatům přeji ten nejkrásnější psí život :-)

5.červen - dnešní horký den jsem strávila s Bree v ZKO Nový Bydžov se Šárkou a jejími přáteli. Bree jsem trochu potrápila v základní poslušnosti, proběhly jsme si poprvé kladinu a áčko a hlavně jsme si vyzkoušely obrany. Takové nadšení jsem u Bree dlouho neviděla, takže doufám, že se k nim brzy opět dostaneme. Po cvičení nás Šárka dovedla k rybníku, kde si Bree krásně zařádila ve vodě, uplavala si nějaká dvě tempa, trošku si zapotápěla a pak už nás čekal výborný oběd u Šárčiny maminky :-)) Moc děkuji Šárce za príma den i za fotečky, které nám nafotila. Takže fotky z obran jsou zde a z řádění v rybníku zde.

1.červen - Dárlýnka dnes oslavila své sedmé narozeniny!!! Holčičko moje šedivá, přeji Ti do dalších let především zdraví a spoustu krásných okamžiků se mnou a s Bree. Moc Ti děkuji, že jsi!!!

 

Brácha Bree - Bugs Bunny Red Witch už má taky výsledky rentgenů kyčelních kloubů s výsledkem DKK A/B. Bugsíkovi i paničce Janě moc gratuluju!