Odreagování, Fotoalbum, Trutnovští Caníci

Odreagování

Pracovně jsem dnes potřebovala něco zařídit v Malé Úpě a tak jsem se rozhodla spojit příjemné s užitečným a vzala s sebou Assetka, že si uděláme nějaký výletík po okolí. Počasí nám bohužel moc nepřálo, byla nízká oblačnost a foukal docela studený vítr. Přesto jsme se šli projít, vítr mraky občas rozfoukal a vykouklo na nás i sluníčko. Seděla jsem na louce naproti Sněžce a čekala, že se mi třeba ukáže, ale ne, mraková čepice ji seděla na hlavě a nemínila si ji sundat :)

Po vycházce jsem se občerstvila na jednom pensionku, příjemně si popovídala a frčeli jsme domů. Zvláštní je, že jsem si po čtyřech hodinách na horách připadala více odpočinutá jak po třech dnech prodlouženého víkendu, který právě skončil.

jdeme na prochajdu, chvílemi se ukazuje sluníčkopo celých horách je tolik krásných a zanedbaných domečků, škoda :(a další :(asi tady na něčem stojím...... mámo ale fakt, je to nepříjemný :O... počkej, se podívám...... jůůůů, koukej co jsem našel :Da čepice z mraků sedí Sněžce na palici a prostě ji dnes nesundá :Dtančící pařez :Dodpočinek po vychajdě na pensionuza oknem penzionu je dobře :)